Informace o klubu

Kontaktní Informace
Název:Stolní Hokej Sokol Střelice
Organizace:T.J. Sokol Střelice
Vedoucí klubu:Martin Poštulka
Vedení klubu (soutěže): Radim Ondra
Email:info@sprtecstrelice.cz
Sídlo:Střelice 131, 783 91 Uničov
Soupiska klubu
Radim Ondra "A"#8Jan Poštulka #17Libor Sita "C" #4
Martin Poštulka #10Adéla Poštulková #11Kateřina Pelikánová #93
Pavel PelikánSabča Sitová
Přijímáme nové zájemce o náš sport!
Historie klubu
2023 Po prvním pomalém roce jsme začali sbírat úspěchy v 2. lize, i když to nejcennější první místo nám stále uniká. 2020 - 2.místo, 2021 - 3. místo, 2022 - 2. místo, 2023 - 2. místo. V soutěži jednotlivců ČSSH zvítězil Libor Sita v letech 2021 a 2023 v soutěži jednotlivců ČSSH
2019 Přihlašujeme se poprvé do 2. ligy ve šprtci pořádanou Unií hráčů stolního hokeje. I přes nepříjemný pomalý vstup do soutěže jsme se z počátečních porážek oklepali a i přes předposlední místo v lize jsme bodově dohnali střed hráčského pole.
2011Oficiálně dokončujeme náš přesun z Uničova do Střelic a vstupujeme pod naši současnou organizace T.J. Sokol Střelice. Současně zakládáme naši oficiální klubuvou ligu Hanácké Pohár. Do klubu vstupuje Martin Poštulka a postupně i Adéle Poštulková a Libor Sita a Kačka Klimková (Pelikánová) a pomalu začíná klub opouštět Štěpán Dvořák.
2009V tomto roce Štěpán Dvořák a Radim Ondra zakládájí Stolní Hokej Uničov-Střelice.
2007Začínáme se účastnit soutěží Akvapet Cup a Žákovský pohár a následně začínáme aktivně objíždět turnaje Českého Svazu Stolního Hokeje. Postupně nás opouští Jan Urbášek a Petr Kuba
2006Ke klubu se přidává Radim Ondra a Jan Poštulka. Poprvé nastupujeme do týmové soutěže Liga škol. Zde jsme spíše než úspěchy sbírali zkušenosti a zážitky. Náš jediný úspěch bylo překvapivé vítězství proti Frýdku-Místku.
2005Od založení se kroužek potýká s problémy zaujmout nové hráče a nové přírustky do sestavy jsou spíše krátkodové. Jedinou výjimkou je Jan Urbášek. Z klubu mezitím odchází Jakub Riegel† a Radek Jonáš.
2002V DDM Uničov rozjíždí Milan Mrvka kroužek stolního hokeje. Na počátku do kroužku vstoupil Jakub Riegel† a Radek Jonáš. O pár měsíců později se k nim připojila dvojice Petr Kuba a Štěpán Dvořák.